Vanduo - gyvybės šaltinis

      Kovo 22 dieną visas pasaulis mini vandens dieną. Nešini gertuvėmis su vandeniu ir simboliniais popieriniais lietaus lašeliais, liepaičiukai sugužėjo į salę paminėti šios dienos. Vaikams buvo parodytos skaidrės ,,Vanduo- gyvybės šaltinis“, kurios papasakojo apie vandens svarbą ir naudą ne tik žmonėms, bet ir visai gyvybei žemėje.

       Tuomet visi vaikučiai savo atsineštus lašelius sudėliojo į vieną didelį lašą, tuo norėdami pasakyti, jog svarbus kiekvienas lašas. Daugybė lašelių sukuria upes, ežerus, jūras ir vandenynus.

       Vėliau vaikai buvo pakviesti pasimankštinti su gertuvėmis rankose, o po mankštos sočiai atsigerti vandens iš savo gertuvių.

       Renginio pabaigoje buvo pasiūlyta visoms grupėms sudalyvauti sveikatiados iššūkyje ,,Saldintą gėrimą keičiu į vandenų“. Kiekviena grupė išsitraukė kortelę, kurioje buvo parašytas vaisiaus pavadinimas. Iš krepšelio su vaisiais pasiėmė burtų keliu tekusį vaisių. Sugrįžę į grupes vaikai paskanins parsineštu vaisiumi vandenuką  ir paragaus. O gal tai bus naujas atradimas ir naujas skonis? Pagyvensim- pamatysim.    

AKIMIRKOS IŠ RENGINIO