Filtruoti

Darželio veiklos savaitė

 Darželio veiklos savaitė

       Lapkričio 3-6 dienomis lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ vyko veiklos savaitė. Savaitę pradėjome darydami ,,Eko muzikuojantį robotuką“.

Ir aš galiu tau padėti

Ir aš galiu tau padėti

      Visą savaitę, nuo spalio 5-os dienos lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ vyko akcija ,,Ir aš galiu tau padėti“ skirta Pasaulinei gyvūnų dienai paminėti.

Talentų diena

LIEPAITĖS TALENTAI

  Gražiausia pasaulyje yra tai, ką gali padaryti vaikai, o vaikai gali daug. Tad ir šiandien, lapkričio 29 d., lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ šurmuliavo jaunieji talentai. Čia vyko vaikų talentų šou ,,Mažosios žvaigždutės TAI BENT!”. Šiandien mažosios žvaigždutės šoko, dainavo, sportavo, deklamavo. Mažiesiems talentams atsiskleisti padėjo tėvai, pedagogai. Džiugu, kad kartu su vaikučiais šventėje dalyvavo ir tėveliai. Renginio pabaigoje už nepakartojamus pasirodymus visi apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Džiaugiamės ir didžiuojamės jumis visais !

 Kūrybiškumo ugdymo grupė

NUOTRAUKOS

VAIZDO ĮRAŠAS

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena

 Lapkričio 15 dienos darganotą penktadienio rudens rytą, vaikai rinkosi į salę, paminėti Tolerancijos dieną.

Rajoninės futbolo varžybos

Rajoninės futbolo varžybos

 Lapkričio 27 d. Pasvalio sporto mokykloje įvyko rajoninės futbolo varžybos, kuriose dalyvavo Pasvalio lopšeliai-darželiai ,,Liepatė", ,,Eglutė", ,,Žilvitis". Po atkaklios kovos liepaičiukai iškovojo II-ą vietą. Šaunuoliai vaikų ir jų mokytojos.

 NUOTRAUKOS

Sveikiausio maisto produkto rinkimai

Sveikiausio maisto produkto rinkimai

Europos sveikos mitybos dienai paminėti lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė" kiekvienos grupės vaikai kartu su auklėtojomis piešė, aplikavo, spalvino ir rinko sveikiausią maisto produktą. 

Talentų šou ,,TAI BENT!”

Talentų šou ,,TAI BENT!”

          2018 m. lapkričio 21 d. Pasvalio lopšelio - darželio ,,Liepaitė” salėje atsivėrė stebuklinga talentų skrynia  ,,TAI BENT!”.

Tolerancijos diena

                                  TOLERANCIJOS  DIENA 

Tolerancijos dienos paminėjimas vyko penktadienį lapkričio 16 dieną. Vaikai susirinko į salę, susikaupę, atidžiai žiūrėjo filmukus, apie kitokius nei mes žmones ir buvo pasiūlyta, sugrįžus į grupes plačiau aptarti.