Filtruoti

Su Velykomis

Velykėlės

VELYKĖLĖS

Balandžio 26 dieną Pasvalio lopšelio–darželio ,,Liepaitė“ vaikai rinkosi į  pušelių gojelį, švęsti Vaikų Velykėlių. Mažieji sutiko vištytę, renkančią nedažytus kiaušinius, aplankė juos kiškienė su margučių krepšeliu, į svečius atėjo Velykų bobutė su  dovanėlėmis.

Su Velykomis

Iš Biržų su sidabro medaliu

Iš Biržų su sidabro medaliu

Balandžio 18 dieną Biržų lopšelyje-darželyje ,,Drugelis“ vyko tarptautinės priešmokyklinukų šaškių varžybos.

,,Liepaitės“ mažieji olimpiečiai finale

,,Liepaitės“ mažieji olimpiečiai finale

    Finalinis Mažųjų Olimpinių žaidynių festivalis vyko Panevėžyje, didelėje Sporto rūmų salėje. Į festivalį buvo pakviestos net 26 komandos iš visos Lietuvos.

Europos sveikatos diena ,,Liepaitėje“

Europos sveikatos diena ,,Liepaitėje“   

  Išaušo puikus, saulėtas pavasario rytas.  Nuotaikinga muzika visus pakvietė į kiemą. Čia vyko renginys ,,Lauke žaidžiu – sveikas esu“, skirtas Europos sveikatos dienai.

Po gimtinės ąžuolais

Priešmokyklinukų pasirodymas rajoninėje šventėje ,,Po gimtinės ąžuolais“

    Pasipuošę tautiniais rūbais ir kuo puikiausiai nusiteikę ,,Drugelių“ ir ,,Nykštukų“ grupių vaikai išsiruošė į  rajoninę šventę ,,Po gimtinės ąžuolais“, kuri vyko Specialiosios mokyklos salėje.

DAROM 2018

DAROM 2018

,,Meškiukų" grupės vaikučių šiandien buvo nedaug, bet draugiškai, noriai dirbdami, sutvarkėme vaistažolių sklypelį.Surinkome lapus, žabas, išrovėme piktžoles. Pasidžiaugėme, kaip šauniai padirbėjome, koks švarus, gražus plotelis.

VAIKŲ VELYKĖLĖS

Velykėlės 2018

Balandžio 6 d. įvyko vaikų VELYKĖLĖS