Šiltnamio atidarymas

Šiltnamio atidarymas

Birželio 12 d. mūsų darželyje vyko projekto-konkurso „Auginu Lietuvai!” nugalėtojų apdovanojimas.

 Birželio 12 d. mūsų darželyje vyko projekto-konkurso „Auginu Lietuvai!” nugalėtojų apdovanojimas.

Žemės ūkio rūmai, drauge su Lietuvos savivaldybių asociacija inicijavo projektą ,,Auginu Lietuvai", skirtą Lietuvos šimtmečiui paminėti, kurio tikslas skatinti vaikų ir jaunimo domėjimąsi žemės ūkiu, verslo ir karjeros galimybėmis bei įvairiomis ūkininkavimo alternatyvomis, skatinti užimtumą bei stiprinti motyvaciją. Projekte dalyvavo ir fotonuotraukas konkursui ,,Auginu pats- auginu Lietuvai!" atsiuntė 93 miestų ir rajonų ikimokyklinio ugdymo įstaigos ir globos namai. Konkurso nugalėtojams buvo padovanotas ir sumontuotas šiltnamis. Dalyvavo svečiai iš Lietuvos respublikos žemės ūkio rūmų, Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Gvidas Vilys.

Daugiau apie projektą

 Akimirkos iš renginio

Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) ir Lietuvos savivaldybių asociacijos sumanyta Lietuvos šimtmečiui paminėti skirta iniciatyva „Auginu Lietuvai!“ pasiekė Pasvalio bei Panevėžio rajonus. Iniciatoriai ir rėmėjai oficialiai atidarė dar keturis šiltnamius. Tarp rėmėjų: AB „Agrokoncernas“, AB „Linas Agro group“, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybės. Informaciniai konkurso rėmėjai: „Valstiečių laikraštis“ ir „Ūkininko patarėjas“.

„Liepaitė“ nusipelnė sėkmės

Pasvalio mieste lopšelis-darželis „Liepaitė“ auklėja 140 vaikučių. Tai – ypatingas darželis, nes jis net tryliktus metus turi teisę vadintis gamtosaugine mokykla.

„Tokia yra mūsų ugdymo kryptis. Turime galiojančią žaliąją vėliavą ir sertifikatą. Vykdome įvairiausius projektus, pavyzdžiui, pagal VšĮ „Tatulos programa“ reikalavimus. Dalyvaujame įvairiuose konkursuose, o ŽŪR projektas padėjo išsipildyti dar vienai mūsų svajonei – dabar vaikai gali patirti pirmąsias tokio pobūdžio pamokas gyvenime – sėti ir sodinti, prižiūrėti ir stebėti augimo procesą. Dėkojame Žemės ūkio rūmams“, – sakė „Liepaitės“ direktorė Aldona Piragienė.

„Sakote, kad išsipildė jūsų svajonė. Manau, ji išsipildė pirmiausia dėl jūsų darželio bendruomenės entuziazmo. Turite labai daug gerbėjų, todėl ir patekote tarp laimėtojų. Taigi gyvenime labai svarbu turėti daug ištikimų bičiulių. O jų turite todėl, kad jums, darželio kolektyvui, už gerus darbus labai dėkingi vaikučių tėveliai ir jų artimieji, štai toks laimėjimo slaptažodis. Mes, konkurso organizatoriai, norime prisidėti prie darželio kolektyvo, kad jūsų auklėtiniai taptų puikiais savo valstybės piliečiais“, – linkėjo ŽŪR direktorius Sigitas Dimaitis.

Šventėje dalyvavo ir Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas: „Džiaugiuosi ŽŪR įgyvendinta idėja. Žinau, koks nuostabus čia dirba kolektyvas, nes šį darželį lankė mano vaikai, todėl iš savo patirties žinau, kad šis koletyvas nusipelnė tokios sėkmės“.

Šiltnamis „Liepaitei“ pastatytas UAB „Agrokoncernas“ lėšomis.

Akimirkos iš birželio 12 d. iniciatyvos „Auginu Lietuvai!”  https://www.zur.lt/lt/iniciatyva-auginu-lietuvai-pasieke-aukstaitija/

Peržiūros: 716