Duomenys kaupiami ir saugomi juridinių asmenų registre, kodas 190623051
Skambinkite
+370 451 51 629; +370 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

Didysis Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis 2023 m.

Didysis Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis Gegužės 27 d. Panevežio lengvosios atletikos manieže vyko ,,Didysis Lietuvos mažųjų žaidynių festivalis", kuriame dalyvavo ir mūsų sportininkai iš ,,Bitučių" grupės Smiltė, Lukas, Justas ir iš ,,Boružiukų" grupės Adelija, Benas ir Emilė. Žaidynių metu vaikams teko atlikti įvairias sportines užduotis, taip pat susitikti su žaidynių talismanu Ąžuolu. Mažuosius sportininkus Panevėžyje aplankė Europos jaunių triatlono čempionas Titas Pumputis. Ačiū mažiesiems sportininkams ir jų Tėveliams už puikias žaidynes!

  nuotraukos Akimirkos

 

Iškylautojų diena 2023

iškylautojų dienaGegužės 26 dieną lopšelio-darželio ,,Liepaitė” teritorijoje išdygo spalvingas palapinių miestelis, o vaikai tapo turistais. Nuo pat ryto vyko kruopštus pasiruošimas: vaikai su tėveliais, seneliais rengė stovyklavietes, statė palapines. Puikiai įrengtose stovyklavietėse netrūko įdomios ir turiningos veiklos: bendra rytinė mankšta, iškylautojų pusryčiai, piešimas spalvotomis kreidelėmis, judrūs žaidimai, žaidimai su muilo burbulais, linksmasis futboliukas. Štai tokia buvo mūsų, liepaičiukų, iškylautojų diena, nuotaikinga, linksma, smagi ir skani!

nuotraukos Akimirkos

Paskaitykime knygelę kartu

Nuolat skubančiame ir modernėjančiame pasaulyje knyga gali tapti puikia priemone puoselėti lietuviškumą, turtinančia vaikų kalbą. Tyrimais įrodyta, kad būtent knygas skaitantys vaikai turi labiau išlavintą kritinį mąstymą, geriau sprendžia gyvenimiškas problemas, lengviau bendrauja ir pritampa visuomenėje ir kt. Vaikų sudominimas patrauklia kūryba dar ankstyvajame amžiuje yra svarbus, nes skatina domėtis knygomis ateityje, lavina mąstymą bei turtina kalbą, puoselėja mūsų šalies kultūrą ir tautinę tapatybę.

1k.pngPasvalio lopšelio-darželio pedagogės M. Parlamis, Š. Matulytė, A. Valiukaitė, A. Rapkevičienė, R. Milašienė su savo grupės vaikučiais aktyviai įsijungė ir dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykime knygelę“. Šio projekto tikslas - skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Pagrindiniai uždaviniai -  ugdyti ankstyvąjį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raštingumą, skaitant lietuvių rašytojos E. Daciūtės knygas vaikams, ieškoti žaismingų, neįprastų ir patrauklių vaikams knygų skaitymo būdų, dalintis gerąja darbo patirtimi bendradarbiaujant su kitomis švietimo įstaigomis bei bibliotekomis.

Saugaus eismo diena

Amsiukas23 4Balandžio 6-oji – Saugaus eismo diena Lietuvoje. Šią dieną Lopšelyje-darželyje lankėsi Amsiukas su policininke Jurgita.

nuotraukos Akimirkos

Be patyčių

Be patyčių 23 9Kovo 27-31 dienomis lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ vyko veiksmo savaitė ,,BE PATYČIŲ“. Visose grupėse buvo organizuojami patyčių prevencijai skirti pokalbiai ir užsiėmimai. Visą savaitę buvo gvildenamos draugystės ir bendravimo temos. Vaikai kūrė „Draugystės gėlytę“ , žiūrėjo filmuką ,,Bjaurusis ančiukas", dovanojo apkabinimus ir širdeles vieni kitiems. Mažieji daug sužinojo apie patyčias, taip pat tolerancijos, draugystės svarbą, dažniau teko girdėti susitarimo, atsiprašymo, supratingumo žodžius.

nuotraukos Akimirkos

Daiktų mainytuvės

mainytuves 2Trečiadienį darželyje įvyko DAIKTŲ MAINYTUVĖS. Vaikučiai noriai mainėsi, dalinosi savo atsineštais daiktais su darželio draugais. Skatiname ir kviečiame visus mokytojus, tėvelius ir vaikus pratęsti šią gražią iniciatyvą savo grupėse ir pasidalinti, apsikeisti atsineštais žaisliukais tarpusavyje. Suteikime nebereikalingiems žaislams antrą šansą kituose namuose. 

nuotraukos Akimirkos

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

  • Pir. – Penkt. :
    7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis