Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

 icons8 home

 Auginu Lietuvai

Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) ir Lietuvos savivaldybių asociacijos sumanyta Lietuvos šimtmečiui paminėti skirta iniciatyva „Auginu Lietuvai!“ pasiekė Pasvalio bei Panevėžio rajonus. Iniciatoriai ir rėmėjai oficialiai atidarė dar keturis šiltnamius. Tarp rėmėjų: AB „Agrokoncernas“, AB „Linas Agro group“, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono savivaldybės. Informaciniai konkurso rėmėjai: „Valstiečių laikraštis“ ir „Ūkininko patarėjas“.

„Liepaitė“ nusipelnė sėkmės

Pasvalio mieste lopšelis-darželis „Liepaitė“ auklėja 140 vaikučių. Tai – ypatingas darželis, nes jis net tryliktus metus turi teisę vadintis gamtosaugine mokykla.

„Tokia yra mūsų ugdymo kryptis. Turime galiojančią žaliąją vėliavą ir sertifikatą. Vykdome įvairiausius projektus, pavyzdžiui, pagal VšĮ „Tatulos programa“ reikalavimus. Dalyvaujame įvairiuose konkursuose, o ŽŪR projektas padėjo išsipildyti dar vienai mūsų svajonei – dabar vaikai gali patirti pirmąsias tokio pobūdžio pamokas gyvenime – sėti ir sodinti, prižiūrėti ir stebėti augimo procesą. Dėkojame Žemės ūkio rūmams“, – sakė „Liepaitės“ direktorė Aldona Piragienė.

„Sakote, kad išsipildė jūsų svajonė. Manau, ji išsipildė pirmiausia dėl jūsų darželio bendruomenės entuziazmo. Turite labai daug gerbėjų, todėl ir patekote tarp laimėtojų. Taigi gyvenime labai svarbu turėti daug ištikimų bičiulių. O jų turite todėl, kad jums, darželio kolektyvui, už gerus darbus labai dėkingi vaikučių tėveliai ir jų artimieji, štai toks laimėjimo slaptažodis. Mes, konkurso organizatoriai, norime prisidėti prie darželio kolektyvo, kad jūsų auklėtiniai taptų puikiais savo valstybės piliečiais“, – linkėjo ŽŪR direktorius Sigitas Dimaitis.

Šventėje dalyvavo ir Pasvalio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Balčiūnas: „Džiaugiuosi ŽŪR įgyvendinta idėja. Žinau, koks nuostabus čia dirba kolektyvas, nes šį darželį lankė mano vaikai, todėl iš savo patirties žinau, kad šis koletyvas nusipelnė tokios sėkmės“.

Šiltnamis „Liepaitei“ pastatytas UAB „Agrokoncernas“ lėšomis.

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

  • Pir. – Penkt. :
    7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis