Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

 icons8 home

Spalvota vaikystė 

Vaikų ir jaunimo socializacijos programų rėmimo 2021 metams projektas. Vykdomas nuo 2021 metų liepos 12 d. iki liepos 23 d. Gautas 400 Eur finansavimas.

,,Liepaitėje“ – stovyklos ,,Spalvota vaikystė“ atidarymas

           Vaikai nekantraudami laukė pirmadienio, nes tą dieną Pasvalio lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ prasidėjo stovykla ,,Spalvota vaikystė“. Ji tęsis visas dvi savaites, nuo liepos 12 iki 23 dienos. Jos metu vyks įvairiausios veiklos ir pramogos.

           Atidarymo dieną vaikai mokėsi stovyklos dainos, tapė stovyklos vėliavą, piešė stovyklos talismaną. Įdomiausiu talismanu buvo išrinkta Kamilės ir Ūlos piešta boružėlė. Ji saugos ir lydės vaikus visą stovyklavimo laiką. Po atidarymo vaikų laukė vaisių vaišės, diskoteka ir muilo burbulų fiesta.

Akimirkos iš pirmos dienos


Antrasis stovyklos  „Spalvota vaikystė" susitikimas  „Ištvermės žygis"

Šiandien pedagogai liepaičiukus pasitiko Smegduobių parke. Čia visi pasikartojo stovyklos dainelę, aptarė taisykles bei susitarimus. Vaikai samprotavo, kokių spalvų yra jų vaikystė. Po pusryčių ir kitų linksmybių vyko susikaupimo ir drausmės reikalaujanti kyokushin karatė treniruotė, su treneriu Gintautu Čepukaičiu. Po nuotykių parke, stovyklautojų laukė ištvermės išbandymas - žygis į darželį. 

Trečiasis stovyklos susitikimas „Smalsučių sodelis"

Ši diena skirta rasti ir pažinti pačius įvairiausius augalus, juos pažinti, aptarti, įsiminti bei išsaugoti jų antspaudus modeline. Vaikai ieškojo jiems patinkančio augalo ir jį antspaudavo, taip išgaudami pačius įvairiausius raštus.

 Ketvirtoji stovyklos diena ,,Dviratukų ir paspirtukų maratonas" 

Ketvirtasis susitikimas įvyko prie darželio esančiame stadione, į kurį vaikai atvažiavo su dviratukais arba paspirtukais, o juos pasitiko linksmoji piratė Berta. Visi kartu padarę piratų mankštą, smagiai pasimankštinę ir apšilę atliko įvairiausias estafetes, važinėjosi dviratukais ir paspirtukais su draugais.

Akimirkos iš maratono


Penktasis stovyklos susitikimas ,,Vasaros kūrybinės dirbtuvės

 Šią dieną vaikai smagiai ir kūrybingai dėliojo ir kūrė spalvotus vitražus. Iš krepinio popieriaus kvadratėlių buvo sukurta vasariška spalvotų vitražų kompozicija medyje.

Šeštoji diena - ,,Pojūčiai"

Šeštoji stovyklos diena buvo skirta pojūčiams. Vaikai atliko įvairias veiklas, per kurias galėjo tyrinėti gamtą penkiais pojūčiais (rega, klausa, uosle, skoniu, lytėjimu): užrištomis akimis ragavo skirtingus produktus; klausė garsų ir mėgino įvardinti ką girdi; liesdami draugus bandė juos atpažinti. Vėliau basomis kojomis išbandė Sveikatingumo taką.

Septintoji stovyklos diena ,,Išvyka į Pasvalio Krašto muziejų"

Didžiulis būrys vaikų iš ,,Liepaitės” keliavo į Pasvalio Krašto muziejų. Čia juos pasitiko linksmi, jaunatviški muziejininkai: Viktorija ir Modestas. Jie vaikams pristatė naują žaidimų erdvę, kurioje vyko edukacija ,,Senoviniai lauko žaidimai”. Vaikai turėjo galimybę išbandyti įvairiausius lauko žaidimus. Labiausiai visiems patiko Labirintas. Prisižaidę keliavo pirkti ledų. Daugumai buvo sunkus išbandymas – patiems nusipirkti ledų. Bet visiems pavyko. Prisilaižę ledų, laimingi žaidė Norfos aikštelėje.

Nuotraukos


Aštuntas susitikimas ,,Sportas –jėga“

 Vaikai keliavo per sportines rungtis: kopė į kalną, ėjo „Žąsele“, atliko veiksmus ant gimnastikos suolelio, Šuoliavo per lankus, ropojo pro tunelį, šoko į tolį, įveikė "pušyno užduočių" ruožą bei basų kojų taką. kiekviena grupė išsirinko didžiausių bei stipriausių raumenų savininkus. išmoko šūkį ,,SPORTAS-JĖGA!"

Rungtynių akimirkos 


 Devintoji diena - ,,Vasara su knyga"

Devinta stovyklos diena buvo skirta susitikimui su Mariaus Katiliškio bibliotekininkėmis Rasa ir Dalia. Vaikai išklausė žaismingų katytės Felicijos knygelių pristatymo. Su dideliu susidomėjimu žaidė išmaniuosius stalo žaidimus. Vėliau, pasitelkus kūrybiškumą, kas savarankiškai, o kas su mokytojų pagalba gaminosi skirtukus knygelėms.

 Susitikimo akimirkos


,,Liepaitėje“ – stovyklos ,,Spalvota vaikystė“ uždarymas

 Visi geri dalykai kažkada baigiasi. Baigėsi ir stovykla, kuri tęsėsi net dvi savaites. Uždarymo dieną vaikai dainavo stovyklos dainą, kurią patys kūrė. Mankštinosi su piratės pussesere, vardino dalykus, kurie labiausiai patiko stovykloje, tapė stovyklos talismaną – boružėlę, surengė vasaros darbelių parodą. Kiekviena grupė buvo apdovanota saldžiaisiais prizais. Po iškilmingos dalies stovyklautojų laukė vaisių vaišės ir diskoteka.

Nuotraukos

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

  • Pir. – Penkt. :
    7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis