Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

 icons8 home

 Laimingas vanduo

 

Nuo 2016 M. vasario 29 d. mūsų lopšelis-darželis vykdo asociacijos ,,Gyvoji planeta" projektą ,,ŽINAU. GALIU. KURIU. Žemės menas vaikams ir jaunimui". Projekto kryptis -  menas ir gamtosauga.

Mes dalyvaujame šios asociacijos pakrančių valymo ir dėkingumo Žemei, vandeniui projekte „LAIMINGAS VANDUO“.

Daugiau informacijos


JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ DIENA, SKIRTA  PASAULINEI VANDENS DIENAI 

               2017 m. kovo 22 dieną  mūsų lopšelyje - darželyje ,,Liepaitė“ vyko ,,Jaunųjų mokslininkų diena“, skirta Pasaulinei vandens dienai. Šio renginio tikslas – suteikti vaikams žinių apie vandenį, jo svarbą žmogui ir supančiai aplinkai, sudaryti sąlygas vaikams tyrinėti vandens savybes, eksperimentuoti. 

              Dienelę vaikai pradėjo ,,Lašiukų mankšta‘‘. Vėliau jie tapo tyrinėtojais, pedagogų padedami atliko įvairius eksperimentus ir bandymus su vandenių grupėse: pūtė muilo burbulus, atliko eksperimentus su pieštukais,  spalvoti kopūstai, vaikštantys vanduo,  vanduo stiklinėje, pražydusios gėlytės, saldainiukų vaivorykštė  ir net bandė piešti vandens lašeliais. Po to  visi ,,jaunieji mokslininkai“ ir jų pedagogai pasipuošę vandens spalva (mėlyna, melsva) rinkosi į aktų salę. Dalijosi įspūdžiais po eksperimentų su vandenių, dalyvavo viktorinoje ,,Vandens kelias“, žiūrėjo filmuką ,,Lašiuko kelionė“, dainavo daineles apie lietų ir šoko. Ugdytiniai  gavo dovanų – muilo burbulų, kuriuos su  džiaugsmų leido darželio kieme. 

 Vaikai suprato, kad gamta padovanojo mums savo stebuklą – vandenį. Kiekvienas vandens lašelis gali įžiebti gyvybę. Nuo jo priklauso mūsų gyvybė ir ateitis.

                                                          Vaikų gamtosauginio ugdymo grupė


EKOLOGINIS PROJEKTAS ,,LAIMINGAS VANDUO – LAIMINGAS ŽMOGUS" ĮGYVENDINTAS

        Pavasarį net kelių grupių (,,Meškučių", ,,Saulučių", ,,Pelėdžiukų", ,,Kiškučių") vaikai kartu su auklėtojomis dalyvavo respublikiniame projekte ,,Laimingas vanduo – Laimingas žmogus". Lankėmės prie Žalsvojo šaltinio, tvarkėme Lėvens pakrantę, kūrėme kartu padėką vandeniui, tyrinėjome upės vandens kokybę. Šį rudenį buvome pakviesti dalyvauti baigiamajame renginyje Panevėžyje. Mūsų darbas buvo įvertintas padėka už kūrybiškumą, nuoširdų bendradarbiavimą bei norą tobulėti. Buvome apdovanoti knygutėmis.

Projekto koordinatorė S. Bagdonienė


2016.2 Padėka  

 


NUOTRAUKOS

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

  • Pir. – Penkt. :
    7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis