Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

icons8 home

atsisiųsti 3Darni mokykla

Programos „Darni Mokykla“ tikslas – ugdyti visuomenės sąmoningumą, suteikiant žinių ir gebėjimų, reikalingų kurti darnias ugdymo įstaigų bendruomenes, gebančias veiksmingai valdyti ir naudoti išteklius, derinant aplinkos apsaugą, socialinį teisingumą ir ekonomikos vystymąsi.

Darnaus vystymosi švietimas padeda plėtoti ir stiprinti asmenų, grupių, bendruomenių gebėjimą svarstyti klausimus ir priimti sprendimus darnaus vystymosi labui. Jis gali padėti pakeisti žmonių požiūrį ir taip suteikti jiems galimybę kurti saugesnį, sveikesnį ir turtingesnį pasaulį, gerinti gyvenimo kokybę. Darnaus vystymosi švietimas gali padėti ugdyti kritiškai mąstantį, labiau nusimanantį ir pajėgesnį žmogų, galintį svarstyti naujas vizijas, koncepcijas bei kurti.

Praėjusių metų patirtis parodė, kad dalyvauti programoje verta, nes:

 • dalyviai sutaupė tūkstančius eurų,
 • programa gali tapti veiksmingu įrankiu, padedančiu ugdyti vaikų ir jaunimo darnaus mąstymo bei elgesio įgūdžius.

  Darni mokykla ,,Liepaitėje“

  DARNI MOKYKLA tai - darnaus vystymosi įgūdžių formavimo programa, kuri ,,Liepaitėje“ įgyvendinama nuo 2017 metų. Jos tikslas: ugdyti visuomenės sąmoningumą, suteikiant žinių ir gebėjimų reikalingų kurti tvarias ugdymo įstaigų bendruomenes, gebančias veiksmingai valdyti ir naudoti išteklius, derinant aplinkos apsaugą, socialinį teisingumą ir ekonomikos vystymąsi.

  • Lietuvoje nuo 2014 metų dalyvavo > nei 100 mokyklų ir ~ 20000 moksleivių. Daugumos jų atsiliepimai puikūs.
  • 2015 m. Švedijos apdovanojimuose „Swedish Business Awards“ ji buvo pripažinta geriausia metų socialinės atsakomybės iniciatyva.
  • Tai nauja, patraukli ugdymo forma moksleiviams, įgalinanti kurti darnią ugdymo įstaigos bendruomenę, padedanti formuoti į darnų vystymąsi orientuotus vaikų ir jaunimo mąstymą ir elgesio įgūdžius.
  • Dalyvaujanti ugdymo įstaiga išsiaiškina jos daromą poveikį aplinkai ir atranda argumentus įgyvendinti priemones, leidžiančias sutaupyti šimtus ar net tūkstančius eurų.

      Mūsų lopšelio – darželio ,,Liepaitė“ bendruomenė už įgyvendintas 2017 metų  Darnios mokyklos veiklas įvertinta ,,Žaliuoju sertifikatu“. Tai tik gera pradžia. Manau, nesustosime ir toliau siūlysime bendruomenei įvairias veiklas, padedančias formuoti į darnų vystymąsi orientuotus tiek vaikų, tiek suaugusiųjų mąstymą ir elgesio įgūdžius.

      Viena iš naujausių  veiklų, įvykusių įstaigoje - ,,Žaliasis iššūkis‘‘, kuriame dalyvavo visa bendruomenė. Visą savaitę visi skaičiavo žingsnius iki darželio ir atgal. Juos kasdieną fiksavo. Susumavus rezultatus, paaiškėjo,  daugiausiai žingsnių nukeliavusi ,,Drugelių“ grupė. Ji buvo paskelbta Sportiškiausia grupe. Iš kiekvienos grupės buvo išrinkti po tris vaikus ir tris tėvelius, įveikusius daugiausia žingsnių per savaitę. Jie visi apdovanoti garbingais diplomais. Pedagogės ir darbuotojos taip pat fiksavo žingsnius. Išrinktos trys sportiškiausios pedagogės. 

2022 m. veiklos planas

Apdovanojimai

darni 2022 Sidabrinis diplomas už 2021-2022 metų įgyvendintas veiklas programoje ,,Darni mokykla"

 


 Žaliasis diplomdarni21as už 2019-2021 m. įgyvendintas veiklas programoje „Darni mokykla" 

 


darni2019 001Auksinis sertifikatas už 2018-2019 m. įgyvendintas veiklas programoje „Darni mokykla" 

 


Žaliasis sertifikatas už 2017-2018 m. įgyvendintas veiklas programoje „Darni mokykla" zaliasis182

 

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

 • Pir. – Penkt. :
  7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis