Skambinkite
8 451 51 629; 8 451 53 507
Dirbame
Pirmadieniais - Penktadieniais 7:00-17:30

Istorija

Lopšelis-darželis ,,Liepaitė" įkurtas 1978 - 02 - 21. Pirmoji lopšelio-darželio vedėja buvo Bronislava Kuprienė.

Nuo 1987 metų įstaigai vadovauja A. Piragienė.

 

 Aldona Piragienė - direktorė. Lopšeliui-darželiui ,,Liepaitė" vadovauja nuo 1987 metų. II-a vadybinė kategorija, vadybos ekspertė. Baigė ŠPI 1980 metais ir įgijo pradinių klasių mokytojo specialybę. Savo veiklą atlieka vadovaudamasi demokratijos principais: ieško būdų, metodų idėjoms realizuoti, skatina bendruomenės narių iniciatyvas. Kryptingai ir sistemingai tobulina kvalifikaciją vadybinės veiklos klausimais.

 

 

Nuo 1994 metų pakeistas įstaigos tipas - darželis-mokykla ,,Liepaitė". Čia buvo įsikūrusios 6 ikimokyklinio ugdymo grupės ir 4 pradinio ugdymo klasės.

Nuo 1996 metų darželis-mokykla dirba etnokultūros kryptimi.

2006 metų rugsėjo mėnesio tėvelių pageidavimu atidaroma papildoma pirma klasė (5 pradinio ugdymo klasės). 6 ikimokyklinio ugdymo grupės ir 5 pradinio ugdymo klasės.

Nuo 2010 metų rugsėjo mėnesio darželyje-mokykloje ,,Liepaitė" lieka 4 pradinės klasės, 5 ikimokyklinės grupės ir 1 priešmokyklinio ugdymo grupė.

Nuo 2012 metų rugsėjo mėnesio - 3 pradinės klasės, 5 ikimokyklinės ir 2 priešmokyklinės ugdymo grupės.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 


 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008-04-04 mūsų darželis-mokykla šventė 30- ies metų jubiliejų. Mūsų pasveikinti iš Šiaulių atvyko pirmoji, tuomet lopšelio-darželio vedėja Bronislava Kuprienė. ,,Netikėjau, kad vėl teks į šį darželį įžengti. Puikiai prisimenu, kaip prieš 30 metų viename darželio korpuse dar dirbo statybininkai, o kitame - jau vaikai nuo mamyčių atskirti verkė. Su kolektyvu, su tėveliais dirbom, ir su statybininkais pykomės. Taip kėlėmės tiesiog iš molio",- dalinosi prisiminimais buvusi vedėja. Bronislava Kuprienė pasakojo, kaip su vaikais dalyvaudavo įvairiuose konkursuose, "Dainų dainelėje", yra koncertavę net Operos ir baleto teatre.

UAB ,,Lizėja" komercijos direktorė I. Tribuišienė atėjo pasveikinti ,,Liepaitės" su švente. Ji prisiminė, kaip pati šiame darželyje buvo Eglutė, Snieguolė. Jubiliejaus proga mums įteikė tortą.

-Kadangi gyvenu arti šio darželio, mano abi dukros irgi jį lankė,- prisiminė rajono meras Gintautas Gegužinskas.

- O aš tik vieną sūnų čia vedžiau,- prisipažino vicemeras Povilas Balčiūnas.

Bet ne vien dėl to jubiliejaus proga ,,Liepaitė" sulaukė rajono vadovų dėmesio. Jie darželio- mokyklos vaikus, tėvelius ir visą kolektyvą pasveikino. Meras Gintautas Gegužinskas įteikė padėkos raštus ,,Liepaitės" darbuotojoms: Aldonai Piragienei, Stasei Urbonienei, Ritai Aukščionienei, Stasei Bagdonienei, Vandai Balienei, Ingai Černiauskienei, Laimai Šatienei, Antaninai Šimiliūnienei, Stasei Valickaitei, Ritutei Milašienei, Ritai Januškevičienei, Reginai Gabriūnienei.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Kazys Polekas taip pat apdovanojo padėkos raštais Auksuolę Baliūnienč, Ireną Tekutienę, Marytę Grigaliūnienę, Reginą Dovydėnienę, Aliną Isajevienę, Juliją Žemaitienę, Angelę Šiaučiulienę, Zitą Velykienę, Vandą Bartkienę.

Mus sveikino kolegos iš ,,Žilvičio", ,,Linelio", ,,Eglutės" darželių.

Atvyko ,,Liepaitės" pasveikinti ir kolegos iš Petro Vileišio gimnazijos, Vaškų vidurinės mokyklos.

Nepamiršo mūsų ir Pasvalio krašto muziejus, Mariaus Katiliškio biblioteka, Pasvalio pedagogų švietimo centro vadovės, ,,Liepaitės" vaikų tėveliai.

O mūsų vaikučiai šoko, dainavo, grojo, pasakojo nutikimus, deklamavo.

Šventę vedė mokytojos Birutė Ladygienė ir Inga Černiauskienė.

Ištraukos iš laikraščio ,,Darbas" straipsnio "Liepaitė" iš molio išaugo prieš trisdešimt metų"

Asta Bitinaitė


articles NUOTRAUKOS

 

Vilties g. 10, 39133 Pasvalys, Lietuva

Dirbame

  • Pir. – Penkt. :
    7.00 - 17.30 pm
Mums skambinkite
8 451 51 629
8 451 53 507
Susisiekite su mumis